Doplňky

VENKOVNÍ ŽALUZIE

Venkovní žaluzie jsou velice oblíbeným stínícím doplňkem. Navíc elegantně doplní vzhled každého domu nebo administrativní či komerční budovy . Mezi jejich největší výhody patří schopnost regulace přirozeného světla, zachycování přímého světla a ochrana před škodlivými účinky přímého záření. 

Venkovní žaluzie Z 90 / Z 70

Venkovní žaluzie C 80, C80S / C 65

VENKOVNÍ ROLETY

Venkovní rolety patří další oblíbený stínící prvkem. Mají také další funkce, a to bezpečnostní a izolační. Rolety jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a odolného hliníku, který zaručí tepelnou izolaci. Rolety snižují obtěžování hlukem a vytváří propouští příjemné světlo. Mají několik druhů ovládání. Rolety můžete ovládat manuálně nebo automaticky s dálkovým ovládáním.

COVERT – hliníková předokenní zaomítací roleta

COMBI – nadokenní roleta

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA

Sekční vrata jsou velice oblíbená především díky své uživatelské přívětivosti, množství variant panelů a dalších doplňků. Sekce je z galvazinovaného plechu s poplastovaným povchem. Konstrukce je z oceli, která je navrchu upravená pozinkováním. Mezi největší výhody patří minimální hlučnost a skladnost. 

Sekční garážová vrata – PANEL CLASIC

Sekční garážová vrata – PANEL FINAL

Více infromací o doplňcích najdete na stránkách našeho dodavatele Kasko. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky +420 777 874 899 nebo e-mailem na info@oknacreative.cz.