Doplňky

SKLENĚNÉ ZÁBRADLÍ

Elegantní skleněné zábradlí uchycené do rámu okna či fasády pomocí nerezových terčů. Varianty skla mohou být lepené bezpečnostní sklo či kalené sklo s potiskem, čiré, mléčné, kouřové nebo barevné.

Zábradlí se k francouzským oknům umísťuje především z bezpečnostních důvodů, ale současně obohatí stavbu jako estetický prvek. Skleněné zábradlí je možné umísťovat na všechna okna, tj. dřevěná, plastová i hliníková okna.

SÍTĚ PROTI HMYZU

Nabízíme sítě vhodné do všech typů oken a balkonových dveří. Vybrat si můžete z pevných sítí, posuvných či rolovacích a dveřních sítí. Samozřejmostí je široká barevná škála rámů, které si můžete sladit s barvou vašich oken.

Používáme kvalitní síťovinu z poplastovaného sklolaminátového vlákna s vysokou odolností a životností. Vybrat si můžete z barvy šedé, černé nebo transparentní.

VÝHODY:
– hliníkový rám
– montáž nevyžaduje jakékoliv zásahy do rámu okna
– barevné provedení rámu dle vzorníku RAL, v imitaci dřeva nebo potažení renolitem
– vhodné do oken s okapnicí i bez okapnice

ŽALUZIE

V naší nabídce najdete vnitřní žaluzie pro dřevěná, hliníková i plastová okna a dveře. Horizontální žaluzie jsou nejběžnějším typem interiérového zastínění místnosti. Lamely všech žaluzií v této kategorii jsou vyrobeny z hliníku, jehož výhodou je lehkost a zároveň vysoká odolnost.

Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Můžete si vybrat z několika typů provedení i barev.

PARAPETY

Nabízíme několik druhů vnitřních a vnějších parapetů v různých materiálech a barevných provedeních. Pro dřevěná okna jsou vhodné dřevěné vnitřní parapety anebo dýhované parapety, které mohou být ve stejném odstínu jako eurookna. Dřevotřískové a plastové parapety jsou potaženy lamino folií. Vnější hliníkové parapety jsou standardně v odstínech bílá, stříbrná, bronz a tmavě hnědá.

VNITŘNÍ PARAPETY
– dřevěné
– dýhované
– dřevotřískové
– plastové

VNĚJŠÍ PARAPETY
– tažené hliníkové
– ohýbané hliníkové
– pozinkované