Špaletová a dřevěná okna v BD – Praha 3, Bořivojova

 Rozsahem se jednalo o jednu z našich větších realizací. Ať už co se týče počtů oken, tak i jednotlivých typů prvků. Největší díl zastupují špaletová okna Historic ve dvoubarevném provedení (zelená/bílá, v 1. NP antracit/bílá) s ozdobnými prvky na poutci a klapačce.

Okna do vnitrobloku v bytových jednotkách jsou z profilu Single 68, v koupelně a šatně v protipožárním provedení. Na schodišti bylo použito venkovní křídlo a rám špaletového okna o hloubce 55 mm s původním kováním. Výplně v obchodních jednotkách v 1. NP jsou z profilu Single 78 s bezpečnostním izolačním dvojsklem.

Realizováno včetně dřevěných kastlíků pro rolety.  Bylo použito mosazné kování a vnitřní dřevěné lakované parapety ve stejném odstínu jako okna. 

Nová okna v památkové zóně?

Víme jak na to, zavolejte na +420 777 874 899, nebo vyplňte nezávaznou poptávku.